O firmie

Prowadzona przez nas firma przetwórstwa tworzyw sztucznych rozpoczęła działalność w roku 1980. Na początku działaliśmy w branży zabawkarskiej oraz szkolnej. Kolejnych kilkanaście lat zdobywaliśmy doświadczenie, które procentuje w naszym obecnym profilu działalności. Od roku 1996 działamy pod znaną dziś nazwą, zajmując się produkcją opakowań kosmetycznych, takich jak opakowania na cienie, oprawki na kredki do oczu i ust.

Produkcję opieramy na metodzie wtrysku. Wykorzystujemy do tego doskonale zaopatrzony park maszyn oraz surowce najwyższej klasy – PS, ABS oraz PP. Wysoką jakość naszych wyrobów gwarantuje też pochodzenie innych komponentów, jak choćby barwników do tworzyw, które sprowadzamy od renomowanych producentów włoskich oraz niemieckich. Aby tym lepiej wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, gotowe opakowania poddajemy dalszym zabiegom personalizującym, dysponujemy bowiem maszynami do hot-stampingu oraz tampodruku. Gwarantujemy wyroby cechujące się wysokimi walorami estetycznymi, przejrzystością i atrakcyjnością wizualną.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji.